Słuchawki to podstawowe narzędzie pracy, nie tylko w call center. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest kontakt telefoniczny w podtrzymaniu dobrych relacji z klientem. Odpowiednio dobrany aparat telefoniczny  to Twoja większa produktywność oraz komfort pracy. Jeżeli natomiast przez cały dzień musisz pracować w słuchawkach i używać mikrofonu, nie ma mowy o sprzęcie złej jakości. Z pomocą przychodzą Ci słuchawki nagłowne do mikrofonu.

Słuchawki dla efektywnej pracy

W celu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników w kontaktach z klientem musisz zakupić słuchawki w pełni profesjonalne oraz wysokiej jakości. Słuchawki do każdych warunków pracy znajdziesz na http://attel.pl/. Słuchawki call center umożliwią Ci doskonałą komunikację z klientem, możesz wybrać zestaw ze słuchawkami Axtel oraz z telefonem VoIP Yealink.

Słuchawki nie tylko do call center

Słuchawki nagłowne z mikrofonem zakupisz na http://attel.pl/. Nadają się do każdego rodzaju biura oraz call centre. Tu zakupisz zestaw nagłowny na dwoje uszu Axtel M2 Duo. Specjalna seria Axtel Pro duo NC WB jest przeznaczona do wnętrz biurowych o wysokim natężeniu hałasu. Unikniesz zmęczenia oraz zwiększysz swoją wydajność. W serii znajdziesz produkty ze wzmocnieniem chroniącym przed uszkodzeniami podczas pracy. Produkty są wytrzymałe i łatwe w użyciu.