Jeśli zarządzasz lub pracujesz w call center, prawdopodobnie wiesz, że agenci call center używają coraz bardziej wyrafinowanych zestawów słuchawkowych. Dlatego zestaw słuchawkowy call center, który może dobrze działać dla jednego agenta, może nie spełniać potrzeb innego agenta. I spójrzmy prawdzie w oczy. W 2020 r. Twoje call center potrzebuje najlepszych zestawów słuchawkowych na rynku, aby zadowolić Twoich pracowników i klientów.

To sprawia, że dla Twojej organizacji kluczowe jest zbadanie dostępnych opcji, tak abyś mógł wybrać najlepszy model dla agentów call center. Ponadto w ruchliwym, zatłoczonym call center z otwartą przestrzenią biurową zbyt duża ilość rozmów i hałasu w tle może rozpraszać i wręcz denerwować.

Doskonały zestaw słuchawkowy do centrów obsługi telefonicznej pomaga zminimalizować zakłócenia i hałas w tle, a często jest wyposażony w mikrofon do przechwytywania czystego dźwięku w celu nieprzerwanych i długich rozmów.

Najwyższej klasy sprzęt marki Platora, Plantronics, Gigaset, Yealink, Sennheiser i innych renomowanych producentów! W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo profesjonalne, niezwykle wytrzymałe słuchawki do call center podłączane do telefonów stacjonarnych, komórkowych, komputerów i laptopów w różnorodnych wariantach oraz w doskonałej relacji jakości do ceny. Istnieje możliwość indywidualnego dobrania kable przyłączeniowych, w zależności od podłączenia. W ofercie dostępne są produkty przeznaczone do obiektów o różnym natężeniu hałasu, z osłonami na mikrofon i o bardzo niskiej masie – nawet poniżej 50 g.

Można się u nas zaopatrzyć ponadto w funkcjonalne zestawy obejmujące między innymi:

  • telefony stacjonarne i bezprzewodowe DECT + słuchawki z mikrofonem nagłownym do biura obsługi klienta lub call center
  • headsety ze złączem USB (wersja standard lub dedykowana do współpracy z Skype for Business).

W sprzedaży znajdują się także wzmacniacze dźwięku, wymienne gąbki, przełączniki do zdalnej kontroli rozmów i mnóstwo innych akcesoriów do użytku biurowego.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą!